ERAB - Eiropas reģionālā attīstības biedrība
 Jaunumi
"Vidzemes dienas" Sanktpēterburgā

 Aktuāli
Rokasgrāmata biogāzes ražošanas iespēju izvērtēšanai

Konferences "Atjaunojamo energo resursu perspektīvas" materiāli un prezentācijas

Priekšlikumi likumdošanai atjaunojamo energo resursu jomā

ERAB "Dzīvei pa vidu"

 "Vidzemes dienas" Sanktpēterburgā

Fotoreportāža: „Vidzemes dienas” Sanktpēterburgā


No 2012.gada 11.-13.novembrim Sanktpēterburgā tika rīkotas „Vidzemes dienas”, kuru mērķis bija iepazīstināt Sanktpēterburgu ar Vidzemes reģionu un palīdzēt veidot kontaktus starp Sanktpēterburgas un Vidzemes uzņēmējiem. Pasākumu organizēja Latvijas Republikas ģenerālkonsulāts sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu un Eiropas Reģionālās Attīstības biedrību (ERAB).


Vidzemes dienu svinīgākais notikums bija pieņemšana un Vidzemes kamerorķestra (Andra Veismaņa vadībā) un dziedātāja Igo Fomina koncerts Jelagina pilī par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 94.gadadienai. Uz to tika aicināti Sanktpēterburgas administrācijas un diplomātiskā korpusa pārstāvji, kultūras un sabiedriskie darbinieki, kā arī vietējās latviešu kopienas un biznesa kluba dalībnieki.


Pasākuma dalībniekus ar uzrunām sveica ģenerālkonsuls Aivars Groza un Vidzemes plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs. Latvijas Nacionālās dienas svinību ietvaros Sanktpēterburgā vizītē uzturējās Vidzemes pārstāvju delegācija, kuras sastāvā bija Alūksnes, Apes, Cēsu, Rūjienas, Smiltenes un Valmieras pilsētu pašvaldību vadītāji un darbinieki, kā arī uzņēmēji. Latvijas pārstāvjus Sanktpēterburgas gubernatora vārdā valsts svētkos sveica Sanktpēterburgas administrācijas Ārējo sakaru nodaļas priekšsēdētāja vietnieks Igors Lonskis.


Fotoreportāžu sagatavoja Jānis Riņķis (attēlu autors), fotoreportāžu var apskatīt šeit...


Eiropas Reģionālās Attīstības biedrības sabiedrisko attiecību konsultants

Tālrunis: +371 28607446

E-pasts: janis.rinkis@gmail.com

Copyright © 2009-2012 by "ERAB", All Rights reserved, E-pasts: info@erab.lv

created by: US Design Group

Ieteikumi.lv | Buy Phen375